Вісім студентських команд представили свої розробки у фінальному пітчі першого Hardware Engineering Hackathon від YEP — екосистеми інноваційного підприємництва. Семестр теоретичних напрацювань і дві доби інтенсивної роботи у VD MAIS та фаблабі Платформи Острів у межах курсу «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» — стрімкий шлях до презентації перших працюючих прототипів 30 липня.
Аби місія була здійсненною, учасники мали потужну менторську підтримку від експертів YEP, Платформи Острів, SmartZavod, INPUT SOFT, knopka, Сontract Electronics Ukraine та інших організацій і стартапів.
Які розробки представили команди з п’яти політехнік?
- I місце — Faults Detection із Центральноукраїнського національного технічного університету — розробили пристрій, що дозволяє виявити місце пошкодження електричної мережі та вказує відстань до пошкодження.
- ІІ місце — DeMinEye, Донецький національний технічний університет — компактний модуль металодетектора для різних платформ.
- ІІІ місце — HealthHelper, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” — пристрій для ранньої діагностики серцево-судинних захворювань
-
Certificate_for_Сергієнко_Олена_Андріанівна Certificate for Соснов Ігор Ігорович Certificate for Самусь Павло Олегович - ІІІ місце — Bottle for 3-D print, Запорізька політехніка — виготовлення нитки для 3D-друку з пластикових пляшок.
- PillMate, Житомирська політехніка — пристрій для видачі медичних препаратів з дистанційним керуванням.
- 1eam, Запорізька політехніка — спеціальна камера для швидкої поклейки захисного скла.
- Demetra Navigation+, Донецький національний технічний університет — навігаційна система для оптимізації роботи фермера.
- AIDreamers, Житомирська політехніка — автономний мобільний медбот з контрольно-вимірювальною системою.
Faults Detection виграли головний приз — участь в українській делегації на одній з європейських конференцій! Переможці також отримали подарунки від технологічного партнера хакатону, VD MAIS.
«Коли буде більше фаблабів та подібних хакатонів, в Україні буде більше хардверників», — діляться враженнями учасники Hardware Engineering Hackathon. Над цим YEP продовжить працювати вже з вересня, масштабуючи курс для майбутніх технічних засновників на інші університети.
Якщо ви бажаєте запровадити курс у своєму університеті — заповніть контактну форму за посиланням: https://bit.ly/3KgXKl1
Курс «Технологічне лідерство у хардверних стартапах» втілюється в межах ініціативи YEP «Підприємницький університет», що реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Офісом з розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».